Bezpieczne zakupy

Bezpieczne płatności

Płatności w naszym sklepie są obsługiwane przez zewnętrzne firmy: ECARD i Płatności.pl. Są to centra autoryzacyjne, które specjalizują się w obsłudze płatności. Ich jedyną specjalnością jest zadbanie, żeby transakcje były bezpieczne. Korzystają z najnowocześniejszych rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo.

Bardzo ważnym elementem bezpieczeństwa jest to, że w żadnym przypadku nasz sklep nie poznaje numeru Twojej karty kredytowej. Dzięki temu transakcja jest bezpieczniejsza niż np. w restauracji gdzie często kelner znika na zapleczu z naszą kartą.

Bezpieczne dane adresowe

Dane, które powierzasz nam składając zamówieni, są wykorzystywane tylko i wyłącznie do realizacji tego zamówienia. W żadnym wypadku nie zostaną przekazane osobom trzecim. Wyjątkiem tutaj jest tylko firma kurierska, której musimy podać dane adresowe wysyłki. Firmy kurierskie są zobowiązane do zachowania tajemnicy.

Bezpieczna dostawa

Ze względu na wartość sprzedawanego przez nas towaru, wszystkie zamówienia wysyłamy kurierem. Dzięki temu przesyłka jest bezpieczniejsza i z dużym prawdopodobieństwem dotrze na czas. Dodatkowo wszystkie przesyłki są ubezpieczane.