O nas

Nasze cele

Jesteśmy sklepem internetowym oferującym towary znanych producentów  do samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, motocykli, oraz pojazdów ATV. W ofercie firmy znajdują się także felgi i akcesoria do nich oraz akumulatory motocyklowe. 
Serwis Netcar.pl działa już od 2003 roku. Z branżą oponiarską związani jesteśmy jednak dłużej, bo od 1997 roku. Posiadamy dobrze wykwalifikowaną kadrę, która służy profesjonalnym doradztwem w zakresie doboru oraz eksploatacji opon i felg.  Naszym priorytetem jest poznanie potrzeb Kupujących aby dopasować do ich preferencji i oczekiwań oraz do wymagań technicznych ich pojazdów najbardziej optymalne produkty. 

Szeroka oferta towarów i dobra dostępność

Współpracujemy z największymi hurtowniami opon i felg w Polsce, co w połączeniu z własnym stanem magazynowym pozwala nam na zrealizowanie prawie każdego zamówienia -  również na towary nietypowe. 
Co ważne - od samego początku działalności sprzedajemy opony motocyklowe i kładziemy na ten asortyment duży nacisk. Dlatego znajdziecie Państwo ich duży wybór na naszej stronie. Szeroka baza danych technicznych  a także zdobyte duże doświadczenie w doborze opon do jednośladów pozwalają nam zaspokoić oczekiwania klientów.  Dzięki temu oraz urozmaiconej ofercie jesteśmy najbardziej rozpoznawalnym sklepem internetowym z oponami motocyklowymi.

Jakość obsługi

znak_jakosci_qDobre rozpoznanie rzeczywistych potrzeb kupujących jest podstawą naszego działania. Tylko wówczas możliwe jest ich zaspokojenie. Nasi konsultanci stanowią  doskonale przygotowany pod kątem technicznym zespół, który będzie mógł kompetentnie odpowiedzieć na Państwa pytania .
Stworzony specjalnie dla nas, zaawansowany i rozbudowywany system informatyczny umożliwia sprawną i szybką obsługę oraz realizację złożonych zamówień. Kupujący informowani  są na bieżąco za pośrednictwem poczty elektronicznej,  smsem a w razie potrzeby telefonicznie o wszystkim, co się dzieje z zamówieniem - także po jego wysyłce.
Przesyłki do naszych Klientów realizujemy za pośrednictwem najbardziej doświadczonych i pewnych spedytorów na rynku. Dzięki temu paczki Państwa są bezpiecznie dostarczane zazwyczaj w 24h od ich nadania.
 Sklep Netcar.pl posiada znak jakości Q.  Znak ten gwarantuje, że Sklep zalicza się do grona sklepów o sprawdzonej reputacji i wysokiej jakości usług. Sklepy oznaczone znakiem jakości Q podlegają stałemu monitoringowi zarówno przez organizatora programu ?znak jakości Q?  jak i samych klientów.

opineo1miejsceZostaliśmy docenieni przez klientów  m.in. w  Niezależnym Rankingu Sklepów Internetowych Opineo gdzie zajęliśmy zaszczytne I miejsce wśród najlepiej ocenianych sklepów w kategorii Motoryzacja w latach 2010 oraz 2011.

 

Opinie klientów o naszym sklepie

Opinie o naszym sklepie znajdą Państwo m.in na portalu Opineo.

Źródło: Opineo, stan na lipiec 2015

Netcar wśród e-sklepów


Jako firma znaleźliśmy swoje miejsce na rynku e-commerce. W rankingach klasyfikujemy się od kilku lat w czołówce branży motoryzacyjnej.
W Raporcie e-commerce w 2011 roku NetCar.pl figuruje wśród liderów rynku na  4 pozycji w kategorii Motoryzacja, a na 61 w klasyfikacji ogólnej wszystkich branż.

Zaufany Partner


W NetCar.pl stawiamy na uczciwość w biznesie.
Jako e-sklep korzystamy wyłącznie z legalnego, wysokiej jakości  oprogramowania co potwierdził przeprowadzony przez niezależną firmę audyt i prestiżowy Certyfikat Legalności Oprogramowania.

 

Otwarci na dialog

 


Jesteśmy otwarci na Państwa uwagi i konstruktywną krytykę. Z tego powodu  prosimy Państwa o wypełnianie ankiet posprzedażowych.
Jeśli macie Państwo pomysły, co moglibyśmy zmienić, dodać lub poprawić we funkcjonowaniu naszej strony internetowej lub obsługi klienta, aby jeszcze lepiej spełniać Państwa oczekiwania - prosimy o kontakt na adres info@netcar.pl.

 

Zapraszamy do współpracy


Zapraszamy do kontaktu zarówno hurtownie z branży, które chciałyby nawiązać współpracę w zakresie zaopatrywania naszego sklepu,  jak i firmy szukające pewnego dostawcy opon i felg dla swoich pojazdów. Zachęcamy także Klientów indywidualnych do zakupów u nas oraz udziału w Programie partnerskim. Zasady są jasne i nie ma w nich żadnych kruczków.
Niezależnie od sytuacji  dokładany wszelkich starań, aby zawsze oferować najwyższą jakość usług, wysoki standard obsługi oraz dobre, sprawdzone marki i towary.

Wyrażamy nadzieję, że mimo ogromnej konkurencji nadal będziemy jednym z Państwa ulubionych sklepów internetowych w branży oponiarskiej i docenią Państwo również fakt, ze stawiamy właśnie na jakość, a nie ilość.

Pozdrawiamy

Zespół Netcar.pl