Program partnerski

Program partnerski

Czy chciałbyś otrzymać prowizję od zakupów dokonywanych w naszym sklepie ?

Jeśli tak, to nasz program partnerski został stworzony właśnie dla Ciebie.

Zasady są bardzo proste.

Jeśli klient z Twojego polecenia zrobi zakupy w naszym sklepie, to otrzymasz 2% prowizji od wartości jego zamówienia.

Polecać można na 3 sposoby:

  • Możesz podać swój identyfikator, który od nas otrzymasz. Wtedy klient przy składaniu zamówienia będzie mógł go wpisać.
  • Możesz na swojej stronie www lub w swoich mailach podawać odpowiedni link. Wystarczy, że klient kliknie na niego i złoży zamówienie.
  • Możesz na swojej stronie www umieścić nasz baner. Wystarczy, że klient kliknie na niego i złoży zamówienie.
  • Możesz do swojej strony włączyć nasz sklep zmieniając trochę grafikę, żeby pasował do jej wyglądu. Zobacz stronę naszego partnera: opony.webwweb.pl

Przystąp do programu już teraz.

Wystarczy, że utworzysz sobie konto w naszym sklepie (nie musisz robić zakupów!) w zakładce moje konto. Po jego utworzeniu kliknij na link "Zarabiaj z nami!". Tam zobaczysz swój identyfikator, link do podawania innym, oraz kod banera, a w przyszłości informacje o zamówieniach z Twojego polecenia.

Uwaga: nie podajemy danych osobowych składającego zamówienie, a tylko numer zamówienia i jego wartość.

Prowizję wypłacamy, gdy uzbiera się kwota w wysokości 100zł. Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą i jesteś płatnikiem VAT, to prowizja zostanie powiększona o podatek VAT. Jeśli nie prowadzisz działalności, to z prowizji musimy potrącić podatek dochodowy i przekazać go do urzędu skarbowego.

Prowizja jest naliczana 14 dni po wysłaniu towaru do zamawiającego, o ile nie skorzystał z prawa do odstąpienia od umowy.

NOWOŚĆ: Jeśli nie chcesz czekać na uzbieranie się kwoty 100zł do wypłaty gotówki, to w każdej chwili możesz zamienić prowizję na kupon rabatowy o tej samej wartości, który możesz wykorzystać sam, lub przekazać znajomenu. W przypadku kuponu żaden podatek nie jest potrącany.