Serwis NetCar

Zakupione u nas opony zmontować można w Netcar Serwis w Poznaniu, na ul. Pokrzywno 4.

Własny warsztat poszerza zakres usług jakie teraz - już kompleksowo, możemy Państwu zaoferować.

W ramach prowadzonej działalności zapewniamy profesjonalną i pełną obsługę w zakresie wymiany opon, a także mechaniki pojazdowej, diagnostyki komputerowej oraz serwisu klimatyzacji. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym m.in do wyważania i montażu kół osobowych, dostawczych terenowych oraz motocyklowych dla obręczy o średnicy do 26”(stal) i 24” (stopy lekkie).

Proponujemy obsługę nie tylko standardowego ogumienia. Wymieniamy również opony typu Runflat, niskoprofilowe, oraz szeroką gamę opon do motocykli i skuterów. Posiadamy sprzęt umożliwiający obsługę kół nieprzelotowych (duża część auta francuskich wyposażona jest w nie fabrycznie) oraz z czujnikami ciśnienia TPMS.

Know-how:

Wiemy jak dobrze wykonać swą pracę. Oprócz wieloletniego doświadczenia w branży oponiarskiej jesteśmy również partnerem międzynarodowej sieci serwisów samochodowych Witamy w naszym serwisie!, co potwierdza wysoki standard wykonywanych usług.

Terminarz online:

Poprzez terminarz online umówić się można na termin wymiany opon: http://www.netcar-serwis.pl/wizyty

W przypadku zakupu opon konieczne jest ustalenie miejsca odbioru przed realizacją zamówienia. Część towarów znajduje się na magazynie w naszej lokalizacji, a część na magazynach zewnętrznych. Wówczas konieczna jest relokacja opon.

Dojazd:

Zapraszamy do odwiedzenia strony www.netcar-serwis.pl , gdzie znajdą Państwo więcej informacji.