Statusy dostepności towarów

"Dostępny - wysyłka 1-2 dni", "Dostępny - wysyłka 3-4 dni"

Taki status oznacza, że towar znajdował się na magazynie przy ostatniej aktualizacji stanów magazynowych. Aktualizacje są wykonane kilka razy na dzień. W związku z tym może się zdarzyć, że po złożeniu zamówienia, a przed jego realizacją towar się skończy. Sklep internetowy Netcar dokłada starań, żeby taka sytuacja nie miała miejsca.

"W ofercie producenta"

Oznacza, że dany towar znajduje się w oficjalnym cenniku i ofercie producenta. Dostępność jednak musi zostać najpierw zweryfikowana i potwierdzona przez obsługę sklepu. Nawet w przypadku braku towaru na magazynie, sprawdzana jest możliwośc jego sprowadzenia.
Istnieje również mozliwość wystąpienia braku wybranego towaru np w sytuacji gdy producent/importer nie zapewnia ciągłości dostaw oraz dostępności.
W przypadku mozliwości sprowadzenia towaru, co może wydłużyć realizację zamówienia lub jeśli sklep nie ma mozliwości zrealizowania zamówienia, Klienci zawsze informowani są o sytuacji mailowo bądź telefonicznie.

"Obecnie brak"

Oznacza, że dostepnośc została zweryfikowana i towaru brak na magazynie naszym i naszych dostawców. Nie ma wówczas mozliwości zrealizowania zamówienia o czym Klient zostanie poinformowany.